Головна » Статті » Профспілка інформує » Профспілка інформує

Звернення голови профкому школи Горобчук Р.Д.
Шановні спілчани!
 
   Профспілка працівників освіти і науки України як уповноважений громадський орган усіх учасників навчального, виховного, наукового процесу має унікальну, складну і разом з тим прекрасну історію свого створення, становлення, розвитку.
    Кілька поколінь українського учительства, професорів та викладачів, профспілкові активісти, студентської молоді, виборні профспілкові органи та їх керівники завдяки наполегливій праці, з вірою у правоту своїх устремлінь з розрізнених осередків створили потужну Всеукраїнську профспілкову організацію.
     Профспілка є активним учасником вирішення завдань загальногалузевого, а з окремих питань – і загальнонаціонального характеру, має високий рейтинг в органах законодавчої та виконавчої влади, серед роботодавців.
   Всеукраїнська Профспілка освітян визнана у міжнародному профспілковому русі, входить до одного з найвпливовіших  у світі профспілкових об’єднань – Інтернаціоналу працівників освіти.
   Об’єднавшись в Профспілку, ми всі робимо все можливе, щоб працівнику галузі жилось краще,щоб розвивалися вузи, школи, дошкільні і позашкільні заклади як за рахунок створення належної матеріально-технічної бази, так і завдяки формуванню високопрофесійних педагогічних і науково-педагогічних колективів. Не все вдалося зробити профспілці за ці роки, але домоглися основного: суспільство визнає освіту найбільш пріоритетною і перспективною ланкою в ієрархії галузей держави, базою для динамічного розвитку країни, формування майбутнього.
   Успіху, добра, творчої наснаги кожному з вас, світлої перспективи і міцності нашій організації!

 


З глибокою повагою і щирою вдячністю,
голова профкому
Кивачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів                                                          Р.Д. Горобчук

Категорія: Профспілка інформує | Додав: kyvachivka-shkola (18.12.2015)
Переглядів: 67 | Теги: Кивачівка, освіти і науки, голова, профспілка, звернення, профком | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar